Skip to main content
x

Biuro firmy Morspol S.A.

Projekt biura dla firmy Morspol S.A.

Siedziba firmy Morspol mieści się w przebudowanym budynku z lat pięćdziesiątych na warszawskim Żeraniu.  Projekt polegał na adaptacji zastanej przestrzeni do potrzeb współczesnego biura. W układzie wnętrz wprowadzone zostały liczne zmiany mające na celu poprawę układu funkcjonalnego pomieszczeń i podniesienie standardu wnętrza.

Założeniem przyjętym i uzgodnionym z inwestorem było stworzenie wnętrza, bardzo delikatnego i subtelnego w stonowanej i neutralnej kolorystyce. W celu uzyskania harmonijnego rozwiązania wprowadzono szereg zabiegów mających na celu zniwelowanie zastanych elementów konstrukcyjnych i instalacyjnych w taki sposób aby nie oddziaływały negatywnie na postrzeganie wnętrza.

W projekcie zastosowano posadzki z beżowego gresu połączonego z elementami kamiennymi schodów. Ściany holu wejściowego rozrzeźbiono i wprowadzono elementy ze szkła delikatnie zabarwionego na chłodny błękitny kolor nawiązujący do profilu działalności firmy.Stolarka drzwiowa została wykonana w okleinie forniru wenege. Brązowy kolor wykładzin podłogowych miał kontynuacje w kolorystyce wykładzin podłogowych.

Projekt wnętrz biura obejmował w swoim zakresie projekt wszystkich elementów stolarskich, lad recepcyjnych, stolarki drzwiowej, oraz szaf wnękowych.

W sali konferencyjne zaprojektowano system instalacji integrujący działanie systemu oświetlenia, projektora i zaciemniania roletami.

Zakres projektu i aranżacji wnętrza biura:

•inwentaryzacja

•projekt koncepcyjny wnętrz

•projekt wykonawczy wnętrz

•dobór wyposażenia