Skip to main content
x

Biuro firmy TIM-EX w Warszawie

Projekt wnętrza firmy Tim-EX

Firma TIM-EX dostarcza i wykonuje systemy podłóg podniesionych. W związku z rozwojem firmy i koniecznością zwiększenia powierzchni biurowej mieliśmy możliwość wykonania projektu nowego biura. Zaprojektowaliśmy nowoczesną i przyjazną przestrzeń do pracy.

W projekcie biura zastosowaliśmy przeszklenia, które mają na celu nadanie otwartej kompozycji i zapewnienie dobrej integracji pracowników. Kolorystyka opiera się na stonowanych odcieniach szarości, które zostały przełamane zielonymi akcentami. Główne kierunki korytarzy zostały podkreślone wbudowanymi oprawami liniowymi.

W celu nadania indywidualnych cech przestrzeni zaproponowaliśmy wykończenia wybranych fragmentów ścian fototapetami, grafika nadruków w pokojach biurowych była wybierana przez osoby, które w nich pracują. 

Najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniem jest sala konferencyjna, której centralnym elementem jest stół wykonany na zamówienie w oparciu o profile stosowane do wykonywania podkonstrukcji podłóg podniesionych. W projekcie biura pomieszczenie socjalne zostało zaaranżowane jako pomieszczenie przechodnie łączące dwie części biura - rozwiązanie ma stworzyć ogólnodostępne miejsce spotkań pracowników i zapewnić naturalny kontakt pomiędzy osobami pracującymi w różnych działach.

Niski budynek biurowy - powierzchnia objęta projektem biura 200 m2. Konstrukcja budynku w technologii tradycyjnej.

Zakres projektu wnętrz:

  • inwentaryzacja
  • projekt koncepcyjny wnętrz
  • projekt wykonawczy wnętrz
  • dobór wyposażenia

Galeria zdjęć