Skip to main content
x

Business Garden Warszawa

Projekt biura Business Garden - Warszawa

Koncepcja powierzchni najmu. Seria studialnych wizualizacji mających na celu zobrazowanie różnych możliwości aranżacji powierzchni biurowej. Koncepcja została opracowana dla charakterystycznych wybranych przestrzeni w kompleksie biurowym  Business Garden w Warszawie.

Zaprezentowano studium rozwiązań w zakresie architektury wnętrz bazując na standardzie wykończeń oferowanych przez dewelopera. W ramach przeselekcjonowanych materiałów i dostawców pokazano zróżnicowane pod względem rozwiązań estetycznych koncepcje biur.

Założeniem projektu było pokazanie zdecydowanie odmiennych rozwiązań projektowych od wnętrz: o neutralnej stonowanej kolorystyce, poprzez rozwiązania dla firm i instytucji o mniej formalnej strukturze i swobodnej atmosferze pracy, po rozwiązania projektowe o zdecydowanych zestawieniach kolorystycznych, eksponujących firmowe kolory, wykorzystujących fototapety infografiki, tworzących wnętrza, podkreślające wartości firm i instytucji wynajmujących poszczególne powierzchnie biurowe. W zakresie opracowania było stworzenie aranżacji i spaceplanu, który może zostać zrealizowany przez potencjalnych najemców.

Sprawdź zdjęcia aranżacji pomieszczeń biurowych dla Business Garden