Skip to main content
x

Profit Development S.A.

Biuro sprzedaży PROFIT Development S.A. w budynku Sky Tower we Wrocławiu

Biuro sprzedaży i siedziba firmy deweloperskiej PROFIT Development S.A. mieszące się we Wrocławiu w wieżowcu Sky Tower. Projekt biura wydziela dwie funkcjonalne części: przestrzeń dla działu sprzedaży oraz na biura zarządu i pracowników centrali firmy. Projekt wnętrz biura miał w sposób zaplanowany wpłynąć na postrzeganie firmy.

Celem estetycznym było stworzenie stonowanego wnętrza z zielonymi i błękitnymi akcentami, które zgodnie z psychologią odbioru koloru budują uczucie spokoju, bezpieczeństwa, rozwoju i nadziei. Przyjęte w projekcie rozwiązania estetyczne były spójny z identyfikacją wizualną firmy.

Ze względu na określone warunki realizacji projektu priorytetem był krótki termin realizacji i z tej przyczyny w projekcie zastosowano głównie meble gotowe oraz ograniczono ilość elementów niestandardowych. Zakres naszych prac obejmował projekt gabinetów dla zarządu, sal konferencyjnych, recepcji, sali sprzedaży i przestrzeni typu open space. W zamierzeniu inwestora projekt biur pod względem przyjętych rozwiązań projektowych wyznaczył standard również dla biura sprzedaży w Łodzi. Prace projektowe, oraz prace wykończeniowe na podstawie opracowanej dokumentacji zostały wykonane w ciągu dwóch miesięcy.

Projekt został opracowany jako dokumentacja wielobranżowa w zakresie:

  • projekt biura koncepcja architektoniczna wnętrz
  • projekt wykonawczy architektury wnętrz
  • uzgodnienia w zakresie przeciwpożarowym, sanitarnym i BHP