Skip to main content
x

Projekt wnętrza apartament Warszawa

Aranżacja i projekt wnętrza w Warszawskim apartamencie

Wizjonerski projekt przełamujący stereotypowe podejście do projektowania wnętrz apartamentów. Założeniem było stworzenie projektu wnętrz, który prezentuje możliwość aranżacji w niekonwencjonalny, bardziej odważny przestrzeni standardowego apartamentu budowanego przez firmy deweloperskie.

W założeniu jest to odważny projekt dla osób, które szukają intrygującej przestrzeni i nietuzinkowych rozwiązań. Projekt wnętrz jest wyrazem poszukiwania dynamicznych form i kształtów, z lekko dekonstruktywistycznym zabarwianiem, przy czym w działaniach projektowych celem nadrzędnym było stworzenie wnętrza o nietypowej estetyce, a zarazem harmonijnego. Szukaliśmy rozwiązań, które mimo odważnej formy stworzą wnętrze, które nie męczy; wnętrze, które można cały czas odkrywać, wnętrze, które będzie pobudzać i inspirować do działania w nieszablonowy sposób.

Ze względu na zastany plan apartamentu o z góry narzuconym nieortogonalnym układzie ścian tworzenie płaszczyzn łączących się pod kątami ostrymi było w pewien sposób naturalne. Pod kątem układu funkcjonalnego zostały zachowane wszystkie tradycyjne relacje pomiędzy poszczególnym elementami wnętrza.

Plan mieszkania podzielony jest na dwie części: strefę zawierającą otwartą kuchnię z jadalnią połączoną z salonem oraz strefę prywatną. Sypialnia master bedroom połączona została w jeden kompleks z garderobą i pokojem kąpielowym. Ważnym elementem są materiały: podłoga wykonana z cienkowarstwowego betonu dekoracyjnego, oraz meble wykończone elementami z blachy kwasoodpornej.  Dopełnieniem kompozycji wnętrza jest dobór mebli i wyposażenia łączący meble będące ikonami designu z nowymi współczesnymi kreacjami.

Sprawdź zdjęcia tego nowoczesnego projektu apartamentu