Skip to main content
x

Projektant wnętrz Warszawa - niepowtarzalny design!

PROJEKTANT WNĘTRZ MIESZKALNYCH

ZOBACZ NASZE PROJEKTY

Projektant wnętrz Warszawa - Sprawdź ofertę!

Projektowanie i aranżacje wnętrz są dla nas procesem polegającym na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań pod względem estetycznym, konfrontacji ich z założonym budżetem, optymalizacją pod względem ekonomicznym i technicznym.

ETAPY WSPÓŁPRACY

1) Rozpoznanie potrzeb - współpracę rozpoczynamy od ustalenia indywidualnych potrzeb, preferowanych rozwiązań w zakresie estetyki i funkcjonalności.

2) Opracowanie układu funkcjonalnego – pierwszym etapem prac projektowych jest rozplanowanie na rysunkach płaskich docelowego układu mieszkania, określenie ewentualnych zmian polegających na wyburzeniach, dobudowach, określenie aranżacji w meble i zabudów stolarskich. Zazwyczaj analizujemy kilka wariantów aranżacji

3) Projekt koncepcyjny – wybrany wariant układu mieszkania – projektujemy w sposób bardziej szczegółowy, na tym etapie projekty pokazujemy w formie wizualizacji. Podejmujemy wstępne decyzje odnośnie materiałów i kolorystyki wnętrza.

 

 

 

 

4) Wybór materiałów i wyposażenia – proponujemy materiały wykończeniowe wnętrz, próbki materiałów prezentujemy w pracowni, lub wspólnie wybieramy w sklepach.

5) Projekt wykonawczy– na tym etapie przygotowujemy rysunki techniczne dla firm wykonawczych, które na ich podstawie wycenią i wykonają projekt.

6) Realizacja– warianty współpracy – współpraca na etapie prowadzenia prac wykończeniowych może być zorganizowana na kilka sposobów. W wariancie podstawowym jest to nadzór autorski. W wariancie pełnym możemy przejąć rolę generalnego wykonawcy i wziąć pełną odpowiedzialność za realizowany projekt. Opcją pośrednią jest usługa polegająca na organizacji i koordynacji prac w imieniu inwestora – zakres tych prac jest ustalany indywidualnie.

decorate-line-3

NADZÓR I WYKONASTWO

decorate-line-4

Nadzór i wykonawstwo – Osobom, firmom i instytucjom korzystającym z usług w zakresie projektowania biur i wnętrz oferujemy kompleksową obsługę na etapie wykonawstwa. Najwygodniejszą formę współpracy dopasujemy do Państwa potrzeb. W zależności od specyfiki projektu możemy się podjąć kompleksowej realizacji ,,Pod Klucz”, lub zaproponować usługę koordynacji i prowadzenia procesu inwestycyjnego w Państwa imieniu.

Wykonujemy projekty wnętrz o zróżnicowanej wielkości i przeznaczeniu, zarówno mieszkalne, jak i komercyjne. Niezależnie od przeznaczenia danej przestrzeni wierzymy, że nadrzędnymi  aspektami projektowymi są harmonia i funkcjonalność, które są uniwersalne i stanowią punkt wyjścia dla każdego projektu. 

 

Dzięki dużemu doświadczeniu możemy zaproponować rozwiązania, które są inspirujące, nieschematyczne, a zarazem racjonalne i wykonalne. Zależy nam, aby wnętrza, które projektujemy miały harmonijne proporcje, były zaaranżowane światłem i materiałami, które są trwałe, naturalne i piękne. W projektach wnętrz dużą wagę przykładamy do wyposażenia i mebli, łączymy meble będące ikonami i klasykami designu, z najnowszymi trendami.  W pracy ogromną uwagę zwracamy na detale zarówno w procesie projektowania, jak i na etapie wykonawstwa, który ma dla nas szczególne znaczenie, gdyż decyduje o jakości wnętrza, trwałości i finalnym efekcie. 

 

Projektowanie wnętrz nakierowane jest na poszukiwanie rozwiązań zrównoważonych, przyjaznych pod względem technologii, zastosowanych materiałów i wyposażenia.