Skip to main content
x

Projektowanie biur na terenie Warszawy ✏

SPRAWDŹ NASZE ARANŻACJE WNĘTRZ BIUROWYCH

Projektowanie biur na terenie Warszawy? 

– specjalizujemy się w projektowaniu biur, oprócz aspektów estetycznych, identyfikacji wizualnej, wytycznych korporacyjnych, dysponujemy wiedzą i doświadczeniem umożliwiającym wielobranżową koordynację projektów, przeprowadzenie uzgodnień w zakresie ochrony przeciwpożarowej, uzgodnień przez rzeczoznawców Sanepid, Bhp. 

Opracowujemy spaceplany, projekty funkcjonalne, analizy dla nowych przestrzeni biurowych, na potrzeby remontów i rearanżacji przestrzeni biurowych. W zakresie naszych usług jest wykonywanie wielobranżowych projektów budowlanych i wykonawczych biur.

Projekty opracowujemy kompleksowo od projektu koncepcyjnego, poprzez projekty wykonawcze i dobór wyposażenia, oświetlenia, do projektów elementów nietypowych takich jak lady recepcyjne, elementy identyfikacji przestrzennej i grafiki. Zależy nam na kreowaniu środowiska pracy, które jest ergonomiczne, racjonalne, a zarazem piękne i inspirujące. 

 

ETAPY WSPÓŁPRACY

1) Spaceplan

- na potrzeby wstępnych ustaleń jesteśmy w stanie w krótkim terminie opracować spaceplan będący podstawą wszelkich działań związanych z wykończeniem i określeniem założeń stawianych powierzchni najmu.

2) Projekt koncepcyjny

- projekt w formie wizualizacji pokazujący rozwiązania funkcjonalno-przestrzenne dla danej powierzchni pomieszczeń biurowych

3) Projekt Budowlany i Wykonawczy

- opracowanie wielobranżowego projektu budowlano-wykonawczego jedno, lub dwuetapowo. Wykonanie projektów instalacji wewnętrznych biura. Wraz z uzgodnieniem z rzeczoznawacami w zakresie Bhp, Sanepid i ppoż.

decorate-line-3

NADZÓR I WYKONAWSTWO

 

decorate-line-4

Nadzór i wykonawstwo – Osobom, firmom i instytucjom korzystającym z usług w zakresie projektowania biur i wnętrz oferujemy kompleksową obsługę na etapie wykonawstwa. Najwygodniejszą formę współpracy dopasujemy do Państwa potrzeb. W zależności od specyfiki projektu możemy się podjąć kompleksowej realizacji ,,Pod Klucz”, lub zaproponować usługę koordynacji i prowadzenia procesu inwestycyjnego w Państwa imieniu.

Nasi klienci

Mieliśmy zaszczyt pracować dla firm i instytucji takich jak:

nasi-klienci