Skip to main content
x

Zapoznaj się z naszymi usługami

 

USŁUGI SKORUPSKI STUDIO

Projekty architektoniczne
Projekty architektoniczne

Usługa projektowania architektonicznego jest dedykowana osobom szukającym autorskich rozwiązań w zakresie architektury. Interesuje nas poszukiwanie możliwie najwyższej jakości architektury bez kompromisów. Zespół doświadczonych architektów, konstruktorów i projektantów branżowych dysponuje wiedzą i doświadczeniem niezbędnym do realizacji projektów domów, które będą piękne, trwałe i racjonalne w eksploatacji.

Projektowanie biur
Projektowanie biur

Specjalizujemy się w projektowaniu biur, oprócz aspektów estetycznych, identyfikacji wizualnej, wytycznych korporacyjnych, dysponujemy wiedzą i doświadczeniem umożliwiającym wielobranżową koordynację projektów, oraz przeprowadzenie uzgodnień w zakresie ochrony przeciw pożarowej, rzeczoznawców Sanepid, Bhp. Sprawimy, że aranżacja twojego biura będzie niekonwencjonalna i nowoczesna. Praca w nim to będzie sprawiała dużo przyjemności.

Projektowanie wnętrz
Projektowanie wnętrz

Design, elegancja, nowoczesność, styl skandynawski to określenia które definiują stylistykę naszych projektów wnętrz. Za każdym razem szukamy rozwiązań funkcjonalnych i ponadczasowych. Nie zależnie od wielkości projektu nasze zaangażowanie jest pełne.

Projekty mebli
Projekty mebli

Piękne wnętrza potrzebują pięknych mebli. Żeby uzyskać pełną ergonomię i funkcjonalność wnętrza możemy Państwu zaproponować szczegółowe, dopracowane w każdym detalu projekty mebli. Wykonujemy projekty mebli skrzyniowych, z garderób, gabinetów, recepcji, kuchni i pokoi dziecięcych.

Nadzór i wykonawstwo
Nadzór i wykonawstwo

Osobom, firmom i instytucjom korzystającym z usług w zakresie projektowania wnętrz oferujemy kompleksową obsługę na etapie wykonawstwa. Najwygodniejszą formę współpracy dopasujemy do Państwa potrzeb. W zależności od specyfiki projektu możemy się podjąć kompleksowej realizacji ,,Pod Klucz”, lub zaproponować usługę koordynacji i prowadzenia procesu inwestycyjnego w Państwa imieniu.

Obsługa deweloperów mieszkania i VR
Obsługa deweloperów mieszkania i VR

W trakcie naszej działalności wykonywaliśmy projekty w zakresie projektów, realizacji i opracowywaniamateriałów marketingowych na potrzeby firm deweloperskich. Mamy doświadczenie w projektowaniu mieszkań i domów pokazowych. Obecnie opracowujemy również mieszkania i domy pokazowe w technologii VR.

Nasi klienci

Mieliśmy zaszczyt pracować dla firm i instytucji takich jak:

Projekt jest tylko punktem wyjścia do realizacji marzeń. Dlatego dążymy do kompleskowej obsługi procesu inwestycyjnego.

ARCHITEKT - SKORUSPKI STUDIO