Skip to main content
x

Dowiedz się więcej o naszym biurze projektowym

Biuro projektowe i architektoniczne Warszawa:
Piotr Skorupski Studio Architektury

 

Kreujemy przestrzeń do życia i pracy.  Od szkicu na kartce, po gotowe realizacje.

 

Znajdziesz u nas wsparcie dla osób prywatnych, deweloperów oraz instytucji.

 

 

 

 architekt

 

Skontaktuj się z nami

Studio Architektury Piotr Skorupski

 

Jesteśmy  studiem projektowym i architektonicznym. Od 2007 roku pomagamy spełniać marzenia i plany - zarówno te związane z posiadaniem wymarzonego domu, jak i inwestycji, która ma przynosić zyski.

Działamy głównie na rynku polskim chociaż realizujemy projekty również za granicą, a naszą specjalizacją są projekty “szyte na miare”. Nie tworzymy rozwiązań katalogowych, a każde przedsięwzięcie traktujemy jako zupełnie nowe wyzwanie - wymagające dokładnego zbadania marzeń klienta i trafienia prosto w jego potrzeby.

Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 70 projektów, które znalazły uznanie pośród osób prywatnych, właścicieli firm, deweloperów oraz przedstawicieli instytucji państwowych.

 

ZESPÓŁ

Wierzymy w pracę zespołową. Konfrontujemy nasze indywidualne pomysły w celuwypracowania najlepszych wspólnych rozwiązań.

Piotr Skorupski

Mgr. Inż. Arch Piotr Skorupski absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej – główny projektant, właściciel.

Piotr Skorupski

Architekt, właściciel

Piotr Skorupski absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej. Doświadczenie zawodowe zdobył przy współpracy z wiodącymi pracowniami architektonicznymi i firmami deweloperskimi w Polsce. Posiada doświadczenie w realizacji projektów domów, oraz wnętrz dla klientów indywidualnych jak i obiektów wielkokubaturowych dla klientów korporacyjnych. Członek Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów, posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Laureat licznych konkursów Architektonicznych.

Mazowiecka Okręgowa Izba Architektów

 

Zespół

Jerzy Michalczuk

Jerzy Michalczuk

Architekt

Mateusz Rybak

Mateusz Rybak

Architekt

Mateusz Karpacki

Mateusz Karpacki

Architekt

Nasi klienci

Mieliśmy zaszczyt pracować dla firm i instytucji takich jak: