Skip to main content
x

Dowiedz się więcej o naszym biurze projektowym

O NAS

STWORZYMY RAZEM COŚ WSPANIAŁEGO

- SKORUPSKI STUDIO

SKORUPSKI STUDIO

O jakości projektów, decyduje zespół ludzi który, je tworzy i organizacja pracy. Nasze projekty powstają w oparciu o swobodną wymianę myśli.

Cały czas doskonalimy swoje umiejętności, szukamy nowych dróg projektowych. Projektowanie i aranżacja wnętrz jest dla nas procesem polegającym na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań pod względem estetycznym, konfrontacji ich z założonym budżetem, optymalizacją pod względem ekonomicznym i technicznym.

 

 

 

Studio projektowe prowadzę od 2007. Mój dorobek to dziesiątki wykonanych projektów dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.

W chwili obecnej studio projektowe tworzy zespół doświadczonych architektów i projektantów wnętrz gotowych podjąć się najbardziej wymagających i innowacyjnych projektów.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, oraz do kontaktu.

ZESPÓŁ

Wierzymy w pracę zespołową. Konfrontujemy nasze indywidualne pomysły w celuwypracowania najlepszych wspólnych rozwiązań.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Projektowanie jest dla nas procesem polegającym na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań pod względem estetycznym, konfrontacji ich z założonym budżetem, optymalizacją pod względem ekonomicznym i technicznym.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, oraz do kontaktu.

Piotr Skorupski

Mgr. Inż. Arch Piotr Skorupski absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej – główny projektant, właściciel.

Piotr Skorupski

projektant, właściciel

Piotr Skorupski absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej. Doświadczenie zawodowe zdobył przy współpracy z wiodącymi pracowniami architektonicznymi i firmami deweloperskimi w Polsce. Posiada doświadczenie w realizacji projektów domów, oraz wnętrz dla klientów indywidualnych jak i obiektów wielkokubaturowych dla klientów korporacyjnych. Członek Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów, posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Laureat licznych konkursów Architektonicznych.

Mazowiecka Okręgowa Izba Architektów

 

Zespół

Jerzy Michalczuk

Jerzy Michalczuk

Architekt

Mateusz Rybak

Mateusz Rybak

Architekt

Mateusz Karpacki

Mateusz Karpacki

Architekt

NASZE WARTOŚCI

CZAS NA POMYSŁ

Projekt jest tylko punktem wyjścia do realizacji marzeń. Dlatego dążymy do kompleksowej obsługi procesu inwestycyjnego.

Nasi klienci

Mieliśmy zaszczyt pracować dla firm i instytucji takich jak: