Skip to main content
x

Projekty architektoniczne domów i nie tylko

ARCHITEKTURA

SPRAWDŹ NASZE PROJEKTY ARCHITEKTONICZNE

Architektura i przestrzeń, która nas otacza ma ogromny wpływ na jakoś naszego życia. Projektując dom, mieszkanie, biuro czy budynek użyteczności publicznej tworzymy przestrzeń, która nas stale otacza.

Zależy nam, żeby nasze projekty generowały przestrzeń inspirującą, mającą w sobie pierwiastek artyzmu i piękna, przyjazną pod względem technologii dla ludzi, jak i środowiska. Prezentowane projekty domów powstawały w oparciu o szczegółową analizę potrzeb naszych klientów, specyficznych uwarunkowań działek oraz kontekstu przestrzennego danej lokalizacji.

Integralną częścią projektu architektonicznego jest koncepcja projektu wnętrz, kompleksowe działanie umożliwia nam stworzenie unikalnych, przemyślanych i ponadczasowych rozwiązań.

W naszych projektach bardzo istotnym aspektem jest powiązanie przestrzeni otaczającej budynek z jego wnętrzem i działanie w kierunku zatarcia granicy podziału obydwu przestrzeni.

DOM W LEONCINIE

DOM W LEONCINIE

DOM WAKACYJNY NA WARMII

DOM WAKACYJNY NA WARMII

DOM CELESTYNÓW

DOM CELESTYNÓW

DOM POD WARSZAWĄ

DOM POD WARSZAWĄ

DOM W KONSTANCINIE

DOM W KONSTANCINIE

DOM WAKACYJNY NA WARMII

DOM WAKACYJNY NA WARMII

DOM W SEROCKU

DOM W SEROCKU

DOM W JÓZEFOWIE

DOM W JÓZEFOWIE

BUDYNEK ASP - WYDZIAŁ RZEŹBY

BUDYNEK ASP - WYDZIAŁ RZEŹBY

Ze względu na złożoność procesu uzyskiwania pozwolenia na budowę i zróżnicowaną specyfikę poszczególnych działek przedstawiamy ogólny, uproszczony schemat prowadzenia projektów architektonicznych.

Usługa projektowania architektonicznego jest dedykowana osobom szukającym autorskich rozwiązań w zakresie architektury. Interesuje nas poszukiwanie możliwie najwyższej jakości architektury bez kompromisów. Zespół doświadczonych architektów wnętrz, konstruktorów i projektantów branżowych dysponuje wiedzą i doświadczeniem niezbędnym do realizacji projektów domów, które będą piękne, trwałe i racjonalne w eksploatacji.